Logo PKP LHS
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.

Logo Solidny Pracodawca
I Kolejowe Forum Gospodarcze

2019-06-10Automatyk urządzeń srk lub kandydat na automatyka urządzeń srk

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. w Zamościu ogłasza nabór na stanowisko:

Automatyk urządzeń srk lub kandydat na automatyka urządzeń srk

miejsce pracy:

  • Hrubieszów
  • Zamość
  • Sławków

Wymagania dla automatyka urządzeń srk:

  • posiadanie świadectwa zdania egzaminu kwalifikacyjnego o specjalności obejmującej m.in. obsługę techniczną urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania dla kandydata na automatyka urządzeń srk:

  • wykształcenie średnie oraz posiadanie odpowiednio tytułu zawodowego technika (świadectwa i dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na poziomie technika) po ukończeniu kształcenia w zawodach z obszaru:

- elektrycznego (technik elektryk)
- elektronicznego (technik elektronik)
- sterowania ruchem kolejowym (technik automatyk sterowania ruchem kolejowy)
- automatyki (technik automatyk)
- mechaniki (technik mechanik)
- telekomunikacji, teletechniki (technik telekomunikacji)
- mechatroniki (technik mechatronik)

  • wykształcenie wyższe (posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych) po ukończeniu kształcenia w zawodach z obszaru:

- elektrycznego
- elektronicznego
- sterowania ruchem kolejowym
- automatyki
- mechaniki
- telekomunikacji, teletechniki
- mechatroniki

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz tytuł robotnika wykwalifikowanego (dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe na poziomie zasadniczym) w zawodach i specjalnościach z dziedziny:

- sterowaniem ruchem kolejowym
- mechanicznej
- elektrycznej
- elektrotechnicznej
- elektronicznej
- teletechnicznej
- mechatronicznej

Przewidywany zakres obowiązków m.in.:

  • dokonywanie konserwacji urządzeń srk
  • dokonywanie przeglądów urządzeń srk
  • dokonywanie napraw bieżących urządzeń srk

- na przydzielonych obszarach działania

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość obsługi programów komputerowych MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w szkoleniach umożliwiających podnoszenie kwalifikacji
  • świadczenia socjalne przysługujące zatrudnionym pracownikom

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wypełnienie kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera w terminie do dnia 23 czerwca 2019 r. z dopiskiem w rubryce nabór „automatyk urządzeń srk” lub „kandydat na automatyka urządzeń srk”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa spółka z o.o.
22-400 Zamość
ul. Szczebrzeska 11
tel. 48 84 638 62 23
fax 84 638 52 36

KRS 0000062888, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 922-24-92-238
REGON 951066095
Wysokość Kapitału Zakładowego 39 526 000,00 zł

NAPISZ DO NAS info@pkp-lhs.pl

BIP
Logo AEO