Logo PKP LHS
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.

Logo Solidny Pracodawca
I Kolejowe Forum Gospodarcze

2018-05-23Manewrowy lub kandydat na szkolenie na manewrowego [ogłoszenie nieaktualne]

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. w Zamościu ogłasza nabór na stanowisko: Manewrowy lub kandydat na szkolenie na manewrowego Miejsce pracy:  Stacje: Zamość Bortatycze, Gołuchów, Hrubieszów, Sławków, Wola Baranowska

Wymagania:

  • spełnienie wymagań zdrowotnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami,
  • wykształcenie preferowane: co najmniej średnie po ukończeniu kształcenia w zawodach lub na kierunkach, w których programy nauczania zawierają zagadnienia z zakresu budowy pojazdów szynowych lub ruchu kolejowego i sygnalizacji kolejowej oraz po uzyskaniu odpowiednio tytułu zawodowego technika, świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na poziomie technika, dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na poziomie technika lub dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu czynności, dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia do pracy na stanowisku manewrowego.

Przewidywany zakres obowiązków m.in.:

  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych w spoczynku i ruchu,
  • wykonywanie prac związanych z odpowiednim zestawianiem, odstawianiem i dostawianiem wagonów w składzie pociągów,
  • obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,
  • sprawdzanie i przeprowadzanie składów pociągów do obsługi ruchu pasażerskiego,
  • praca wykonywana w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach umożliwiających podnoszenie kwalifikacji,
  • świadczenia socjalne przysługujące zatrudnionym pracownikom.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych poprzez wypełnienie kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera w terminie do dnia 29.05.2018 r. z dopiskiem w rubryce nabór „Manewrowy”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa spółka z o.o.
22-400 Zamość
ul. Szczebrzeska 11
tel. 48 84 638 62 23
fax 84 638 52 36

KRS 0000062888, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 922-24-92-238
REGON 951066095
Wysokość Kapitału Zakładowego 39 526 000,00 zł

NAPISZ DO NAS info@pkp-lhs.pl

BIP
Logo AEO